• Porti Sarande
  • Saranda Albania
  • Dhermi
  • Butrinti - Saranda
  • Jala - Vlore
  • Ksamil - Sarande

Prona Ne Bregdet

Prona Ne Bregdet

Prona Ne Shqiperi

Prona Ne Shqiperi

FacebookTwitterLinkedin

RIVIERA SHQIPTARE - VIDEO

 Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0079

Siperfaqja totale e apartamentit   90 m/2

Ky apartament ndodhet  ne katin :   4  (kater)  banim

Cmimi:65000 €    (i diskutueshem)  10% mundesi zbritje te cmimit aktual.

Dokumentacioni: Ky  apartament  disponon  dokumentacion te regullte .

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamenti perbehet  nga  2 (dy ) dhoma  gjumi + 1(nje )dhome Sallon-guzhine + 1 (nje ) tualete + 1( nje) ballkon 

Pronarit qe do te perzgjedhi kete apartament do ti krijohet mundesia e perzgjedhjes te cilesis dhe llojshmeris ( pllaka, hidro -sanitare,dyer te brendshme)

Pozicioni i apartamentit jug - lindje .  

Avantazhet e ketij apartamenti

Apartamenti  ndodhet 100 nga deti dhe prane disa plazheve me rere te holle dhe uje te kristalte .

Ashensor dhe parkim i disponueshem

Largesia nga qendra e qytetit vetem 5 minuta .

 Apartament Papafingo  per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0078

Siperfaqja totale e apartamentit   150 m/2

Ky apartament ndodhet  ne katin :   6  (gjasht)  banim

Cmimi:165  000 €    (i diskutueshem)  10% mundesi zbritje te cmimit aktual.

Dokumentacioni: Ky  apartament  disponon   certifikaten e pronesis  (HIPOTEK)

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamenti perbehet  nga  2 (dy ) dhoma  gjumi + nje dhome Sallon-guzhine + 2 (dy) tualete + nje ballkon  reth e perqarke apartamentit .

Pronarit qe do te perzgjedhi kete apartament do ti krijohet mundesia e perzgjedhjes te cilesis dhe llojshmeris ( pllaka, hidro -sanitare,dyer te brendshme)

Pozicioni i apartamentit jug - perendim   

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Avantazhet e ketij apartamenti

Apartamenti  ndodhet ne breg te detit dhe prane disa plazheve me rere te holle dhe uje te kristalte .

Ashensor dhe parkim i disponueshem

Largesia nga qendra e qytetit vetem 5 minuta .

Faqe 6 nga 64