• Porti Sarande
  • Saranda Albania
  • Dhermi
  • Butrinti - Saranda
  • Jala - Vlore
  • Ksamil - Sarande

Prona Ne Bregdet

Prona Ne Bregdet

Prona Ne Shqiperi

Prona Ne Shqiperi

FacebookTwitterLinkedin

RIVIERA SHQIPTARE - VIDEO

Apartament Papafingo  per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0077

Siperfaqja totale e apartamentit   120 m/2

Ky apartament ndodhet  ne katin :   6  (gjasht)  banim

Cmimi:150 000 €    (i diskutueshem)  10% mundesi zbritje te cmimit aktual.

Dokumentacioni: Ky  apartament  disponon   certifikaten e pronesis  (HIPOTEK)

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamenti perbehet  nga  2 (dy ) dhoma  gjumi + nje dhome Sallon-guzhine + 2 (dy) tualete + nje ballkon  reth e perqarke apartamentit .

Pronarit qe do te perzgjedhi kete apartament do ti krijohet mundesia e perzgjedhjes te cilesis dhe llojshmeris ( pllaka, hidro -sanitare,dyer te brendshme)

Pozicioni i apartamentit jug - perendim  

Avantazhet e ketij apartamenti

Apartamenti  ndodhet ne breg te detit dhe prane disa plazheve me rere te holle dhe uje te kristalte .

Ashensor dhe parkim i disponueshem

Largesia nga qendra e qytetit vetem 5 minuta . 

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Apartament Studio per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0076

Siperfaqja totale e apartamenteve    40  m/2

Ky apartament  ndodhet ne katin  3 (tre)   

Cmimi:25000 Euro

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamenti eshte i   perfunduar  dhe gati per banim..

Apartamenti perbehen nga   nje dhome  Sallon-guzhine + nje tualete + nje ballkon 

Pozicioni i apartamenteve jug - lindje  

Avantazhet e ketij apartamenti

Apartamenti  ndodhet ne qender te qytetit

Largesia nga deti 100 m