• Porti Sarande
  • Saranda Albania
  • Dhermi
  • Butrinti - Saranda
  • Jala - Vlore
  • Ksamil - Sarande

Prona Ne Bregdet

Prona Ne Bregdet

Prona Ne Shqiperi

Prona Ne Shqiperi

FacebookTwitterLinkedin

RIVIERA SHQIPTARE - VIDEO

Apartamente  per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0075

Siperfaqja totale e apartamenteve    65  m/2

Apartamentet   ndodhen ne katet  2 ( kati i dyte nga deti) 3 (kati i tret nga deti) 4(kati i katert nga deti) 5 (Kati i peste nga deti)

Cmimi:800 €   m/2 (i diskutueshem)  10% mundesi zbritje te cmimit aktual.

Dokumentacioni: Ky  apartamente  disponon   certifikaten e pronesis  (HIPOTEK)

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamentet jane te    perfunduar  dhe gati per banim..

Apartamenti perbehen nga   nje dhome gjumi + Sallon-guzhine + nje tualete + nje ballkon 

Pozicioni i apartamenteve jug - lindje  

Avantazhet e ketyre  apartamenteve 

Apartamentet  ndodhen  ne breg te detit .

Largesia nga qendra e qytetit vetem 5 minuta .

Apartament Studio per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0074

Siperfaqja totale e apartamenteve    50  m/2

Ky apartament  ndodhet ne katin  1 (i pare)   ( kati i dyte nga deti)

Cmimi:800 €   m/2 (i diskutueshem)  10% mundesi zbritje te cmimit aktual.

Dokumentacioni: Ky  apartamente  disponon   certifikaten e pronesis  (HIPOTEK)

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamenti eshte i   perfunduar  dhe gati per banim..

Apartamenti perbehen nga   nje dhome gjumi + Sallon-guzhine + nje tualete + nje ballkon 

Pozicioni i apartamenteve jug - lindje  

Avantazhet e ketij apartamenti

Apartamenti  ndodhet ne breg te detit .

Largesia nga qendra e qytetit vetem 5 minuta .