Apartament me qera per pushime ne  Ksamil (Sarande) (K0030)

Qyte: Ksamil - Sarande

Lagjeja nr. 1, Ksamil   (Sarande)

Apartament prej 150 m/2,

kapaciteti 6 persona

Apartamenti ndodhet ne kat te  2 (dy)

Apartament me qera per pushime ne Sarande (K0028)

Qyteti: Sarande

Lagjeja nr.1: rr. Naim Frasheri

Apartament prej 80 m2,

kapaciteti 3-4 persona

Apartamenti ndodhet ne kat te 2 (dy)

 Apartament me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0027

Qyteti: Sarande

Lagjeja nr.1, rr.Sarande-Butrint

1 Apartamenti ndodhet  kati i 7 (Shtate) me pamje nga deti kurse  nga rruga kryesore ndodhet ne katin 0 

 Kapaciteti akomodues  6-7 persona 

Siperfaqja e brendshme  130 m/2 

Apartament me qera per pushime ne Sarande - Shqiperi (K0026)

Qyteti: Sarande

Lagjeja nr.2:  Rruga ne 5

Apartament eshte 130  m2,

kapaciteti 7-8 persona

Apartamenti ndodhet ne kat te 6 (gjashte) 

Apartament me qera per pushime ne Sarande - Shqiperi (K0025)

Qyteti: Sarande

Lagjeja nr.3:  Bulevardi  Hasan Tasini

Apartament eshte 100  m2,

kapaciteti 4-5 persona

Apartamenti ndodhet ne kat te 3 (trete) 

 

Perberja e apartamentit:

 

Dhome gjumi me krevat dopjo 

Dhome gjumi me dy krevat tek

Dhome Sallon - Guzhine

Kuzhine

Nje tualet

DY ballkone

Nje verande me pamje direkte nga deti dhe bulevardi

Apartamenti eshte i arenduar ne menyren me te re bashkekohore 

Ajer te kondisionuar  (ernkondision)

Internet 

Apartamenti mundeson:

Kuzhine e kompletuar per mundesi gatimi

Largesia nga deti 50 m

Largesia nga bulevardi i qytetit 50 m

Afer Apartamentit ofrohen sherbimet si:

Super Market

Restaurante

Bar Kafe

 

Zone e qete dhe eshte larg zhurmave urbane

Uje dhe drita te garantuara 24 ore

 

Periudha dhe Tarifat per apartamentet dyshe 2+1 (kapaciteti 6 persona)

01/5-31/06

01/07-15/07

16/07-26/08

26/08-10/09

50-55€

60-65 

65-70

50€

 

Politika Anullimit:

Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Me pervojen disavjecare,lidhur me nevojat qe kane pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me

qellimin per tua bere pushimet same te vecanta,ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne

shtepin tuaj.

Rreth qytetit te Sarandes:

SARANDA ndodhet ne jug  Shqiperise. Eshte vend bregdetar. Ka nje pozicion gjeografik dhe klime shume te favorshme, gje qe e ben nje destinacion te rendesishem TURISTIK.
Laget nga ujerat e detit JON. Duke qene ne jug te Shqiperise ajo kufizohet me toke me shtetin fqinje  GREQINE. Ka 2 hyrie - dalje ne jug KAKAVIJA dhe QAFBOTA  ne to ushtrojne  funksionin shteteror doganat ne cilat kryhen te gjitha procedurat lidhur me aktivitetin tregetar ndermjet dy  shteteve. Gjithashtu kryhet dhe levizja  njerezve anasjelltas ne dy vendet. Me det kufizohet me ishullin e KORFUZIT. Saranda  disponon nje port i cili ben te mundur ankorimin e jahteve te madhesive te ndryshme  dhe anijeve gjithashtu. Ne keto rrethana behet e mundur hyrja dhe dalja  e shtetasve te huaj  drejt destinacioneve te ndryshme turistike, vlen te theksojme  se SARANDA  ka ne  gjirin e vet shume destinacione te hershme arkeologjike si per shembull:  BUTRINTI  FENIKAS<FINIQI  I SOTEM>  MANASTIRI I 40 SHENJTOREVE ETJ.
Por  gjithashtu Saranda karakterizohet  nga plazhet e pastra me rere  te holle  dhe uje te ngrohte. Vlen te theksohen plazhet e virgjera:GJIRI I MANASTIRIT  Duke vazhduar me GJIRIN E KAKOMES, KROREZA,  SHPELLA ne LUKOVE, BORSH, KSAMILI.
Ky qytet te ardhurat kryesore i ka nga turizmi. Zhvillimeve te fundit kesaj industrie shtyse te madhe i ka dhene investimet ne infrastrukturen urbane ne partneritet me investitoret privat qe kane investuar konsiderueshem ne kete industri.
Duke patur parasysh se çmimet ne hoteleri turizem ketu jane nga me konkurrueset ne rajon ky destinacion turistik,  fluksi i vizitoreve eshte gjithmone ne rritje. Ardhja ne rritje e nje numri te konsiderueshem vizitoresh ka shtuar kerkesen per apartamente pushimi.

Qyteti i Sarandes, i quajtur ndryshe qyteti me diell, i cili karakterizohet nga 290 dite me diell,me temperatura relativisht nga me te lartat ne rajon. Kjo u jep mundesine pushuesve te planifikojne pushimet e tyre sa me ekonomike, d.th.m qe mund te pushojne edhe gjate muajve te tjere si p.sh. Maj, Qershor, Shtator, te cilet karakterizohen nga oferta mjaft ekonomike.

 

Kontaktet

 

00355694801295

 

www.sarandainvestproperty.com

 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeArtikuj të shfaqur nga tag'et: Apartament Me Qera