Hotel - Rezidenc  ( Apartamente dhe Hotel ) ne shitje ne Sarande -Shqiperi G0005 

Cmimi super okazion---990 000 Euro 

Cmimi per m/2    550 Euro 

Ky objekte eshte 7 ( shtate ) kate ndertim 

Siperfaqja totale e ndertimit 1800 m/2 

Siperfaqe e brendshme e ndertimit 1316.5 m/2

Trualli i ndertimit eshte 400 m/2  

Ky objekte eshte ndertuar ne vitin 2008 

Ky obkekte disponon certifikate pronesie (HIPOTEK) 

Largesia nga deti eshte 100 m

Largesia nga ruga nacionale eshte 70 m 

Largesia nga portit  i   qytetit  eshte 2 k/m

Largesia nga aeroporti me i afert (Aeroporti i Korfuzit) eshte 30 m/l

Largesia nga aeroporti i Tiranes 350 k/m  

Largesia nga aeroporti i projektuar per tu ndertuar se shpejti  ne Sarande eshte 5 k/m .

Pershkrimi dhe fuksionimi i objektit 

 Ky objekte eshte projektuar dhe ndertuar pjeserish per tu vene ne fuksion te aktivitetit tregtare  Hoteleri-Turizem  

Eshte pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te qytetit .

Nga te gjitha ambjentet e brendshme dhe te  jashtme te kesaj ndertese  te jepet mundesia per te pare nje pamje mjafte te bukur te qytetit , detit, dhe ishullit te Korfuzit .

Kati i pare Kati i pare i projektuar per te sherbyer si nje bare -kafe ., restorante 

 Kati i 2(dyte) i 3(trete) i 4(katert) i 5(peste) i 6 (gjashte) Keto kate perbehen nga 3 (tre) apartamente cdo kate.  2(Dy) apartamentet perbehen nga 2(dy) dhoma gjumi +1 (nje) dhome sallone - guzhine +  1(nje) tualete + nje ballkon dhe apartamenti i 3 (Tret) perbehet nga Nje dhome gjumi +nje dhome  sallon - guzhine  +nje tualete  + nje ballkon

 Kati i 7 (shtate) eshte apartamente Papafingo) i perbere nga 2 (Dy) apartamente .

Apartamentet perbehen nga 2 (dy) dhoma gjumi +nje dhome sallone-guzhine + dy tualete + verande e madhe.  

Ne total kjo ndertese disponon (17 apartamente)  46 dhoma + 19 banja  + 2 ambjente sherbimi ..

Ne cmimin e shitjes perfshihet dhe rikonstuksioni i te gjithe objektit ne hapsirat e brendshme dhe te jashtme .

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Apartament  per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0086

Siperfaqja totale e apartamentit   126  m/2

Ky apartament ndodhet  ne katin :   3 (tre)  banim 

Cmimi:95000 €    (i diskutueshem)  .

Dokumentacioni: Ky  apartament  disponon  dokumentacion te regullte .

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamenti perbehet  nga  2 (dy ) dhoma gjumi + 1(nje )dhome Sallon-guzhine + 2(dy) tualete + 1 (nje) ballkone .  

Avantazhet e ketij apartamenti

Apartamenti  ndodhet 100 m nga deti 

Ashensor dhe parkim i disponueshem

Largesia nga qendra e qytetit vetem 5 minuta 

Kontakte

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vile per Shitje ne Sarande-  Shqiperi  E0007

Siperfaqja Truall 500  m2

Siperfaqja ndertim 680  m2

Siperfaqje truall e lire 350 m2 

Numri i kateve te ndertuara 4 (kater-kate) 

Cmimi:  Duke  filluar  nga 165000€   (kati) 

Dokumentacioni i viles: Vertetim pronesie "HIPOTEKE"

Vendodhja e viles eshte 2 km nga qendra e qytetit    .  Ekzistojne te gjitha dokumentat ligjore mbi pronen.  

Kjo vile eshte e projektuar dhe ndertuar me shume stil dhe klas .

 .Sipas legalizimit ne total shtepia ka 680 m2 ndertim pa perfshire ketu edhe ballkonet    Shtepia furnizohet me uje nga ujsjellsi i qytetit" dhe ka nje depozite me pompe me kapacitet 2000 litra. Njekohesisht ka sahat te instaluar per ujin si dhe nje sahat  per energjine elektrike me fatura dhe kontrate te rregullt  te cilat vazhdohet dhe paguhen dhe aktualisht.  Te gjitha dritaret e viles   jane te pajisura  me grila .sistem alumini  grek "Europa".   .Ne te gjitha katet e viles mundesohet nje panorame mjafte e bukur e detit dhe e qytetit te Sarandes .Vila eshte e rethuar me nje mure dekorativ beton dhe gure te gdhendur ne lartesine 170-180 cm 

Ne ambjentet e brendshme te viles  disponohet truall i mjaftueshem per ndertimin e nje pishine .

Ne ambjentet e brendshme te  viles  disponohet parkim i mjaftueshem per 4-5 autovetura .

Ne ambjentet e brendshme  mundesohen hapsira te gjelberuara me peme frutore  . 

Ne ambjentet e brendshme te viles  mundesohen kende sportive dhe hapsira te bollshme clodhjeje .

Vila eshte e ndertuar ne nje zone te zhvilluar dhe ndertuar kryesishte prej vilash .

Zona eshte mjafte e qete dhe large zhurmave urbane .

Duke patur parasysh arkitekturen e ndertimit te kesaj vile , mundesohet akomodimi i 3-4 familjeve. Cdo kate i kesaj vile eshte nje apartamente me vete . .

Sic dhe shihet ne fotografite ballore te saj hyrja e shtepise eshte nga ana veri-lindore e saj dhe ne hyrje te katit te pare eshte e pa perfunduar per te patur mundesine e realizimit te disa hapsirave clodhese dhe argetuese ose parkime te mbyllura dhe nje dhome per vendosjen e kaldajes.Katy i 2 (dy). ka 3 (tre)dhoma gjumi, nje kuzhine, trapezari, sallon ndenjeje me oxhak.dhe dy banja . . Ngrohja eshte projektuar te jete me kaldaje dhe per momentin ka te instaluar ne te 4 (kater ) katet vetem tubot e transmetimit te ujit. . Nepermjet shkalleve shkohet ne katin e 3 (tre) i cili aktualisht ka 3(tre) dhoma gjumi , sallon ndenjeje, + kuzhine , + trapezari dhe 2 (dy) banja.  

Ky kate eshte i perfunduar dhe klienti do te perzgjedhi cilesine e dyerve te brendshme dhe lyerjen e mureve me ngjyrat e perzgjedhura prej tije  .Shkallet te cilat jane ne funksion te vajtjes vazhdojne per te shkuar ne katin e 4(katert)  ku ka nje hapesire te perbere prej 3(tre) dhoma gjumi +nje sallon-trapezari-guzhine +oxhak +2(dy) banja  Ne kete kate pronari i ri  do te mund te perzgjedhi sipas deshires elemente si: ( dyer te brendshme, plaka dhe hidro sanitare, lyerjen e ambjenteve te brendshme me ngjyra sipas deshires ) Ne kete kate  dritaret dhe dyert prej duralumini nga me cilesori dhe sistem mjafte bashkohore  e bejne kete banese teper  komode . 

Per  te gjithe te interesuarit qe jane te interesuar te  behen pronare te  kesaj vile  ose  te nje kati (apartament)   cmimet  vijojne si me poshte :

Kati i 1 (nje  banim dhe  2 objekte )   184  m/2 ne total 


Cmimi:  Duke  filluar  nga 165000€   (kati)    


Kati i 2 (dy  banim dhe  3 objekte )   184  m/2 ne total  

 

Cmimi:  Duke  filluar  nga 175000€   (kati)  


Kati i 3 (tre  banim dhe  4 objekte )   184  m/2 ne total    


Cmimi:  Duke  filluar  nga 195000€   (kati)   


Nje super oferte per te interesuarit per te gjithe vilen :


Cmimi:  Duke  filluar  nga 495000€   (i diskutueshem) 


Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Shtepi private per shitje   Sarande - Shqiperi   H0006

Sip e ndertimit  80 m/2

siperfaqja e truallit 500 m/2 

largesia nga deti 100 m

Okazion cmimi 79 000 euro ( i diskutueshem)

Dokumentacioni : Certifikate pronesie  (HIPOTEK)

Kjo prone administrohet nga Saranda Invest Property Kompani

Pershkrimi i prones:

Kjo shtepi eshte e ndertuar ne vitin 1965

Kjo shtepi eshte nje kateshe

Shtepia ndodhet prane qendres se qytetit .

Kjo prone disponon 500 m/2 truall.

Nje mundesi e mire per ta rikonstruktuar  shtepine e vjeter dhe ndertuar nje ville .

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Apartament  per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0085

Siperfaqja totale e apartamentit   75  m/2

Ky apartament ndodhet  ne katin :   5(pese)  banim 

Cmimi:75000 €    (i diskutueshem) 

Dokumentacioni: Ky  apartament  disponon  dokumentacion te regullte .(HIPOTEK)

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamenti perbehet  nga  1 (nje ) dhom gjumi + 1(nje )dhome Sallon-guzhine + 1 (nje ) tualet + nje  ballkone .

Avantazhet e ketij apartamenti

Apartamenti  ndodhet 50 m nga deti dhe prane disa plazheve me rere te holle dhe uje te kristalte .

Ashensor dhe parkim i disponueshem

Largesia nga qendra e qytetit vetem 5 minuta .

Kontaktet 

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

 • Objekt multifunksional, Dyqane, Zyra, Apartamente Kodi: F0001 Objekt multifunksional, Dyqane, Zyra, Apartamente Kodi: F0001
  Godinë   4+1Apartamente:Papafingo 130 m2 Objekt banimi 80 m2, verandë 50 m2. Çmimi:…
  Lexo më shumë ...
 • Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande ShqiperiKodi: D0021 Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande ShqiperiKodi: D0021
  Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande ShqiperiKodi: D0021 Ky ambient…
  Lexo më shumë ...
 • Rezervime Apartamente-dhoma me Qera-Ksamil Kodi: D0012 Rezervime Apartamente-dhoma me Qera-Ksamil Kodi: D0012
  Rezervime Apartamente-dhoma me Qera-Ksamil Kodi: D0012 00355694801295        00355672930980 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Ky…
  Lexo më shumë ...

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeArtikuj të shfaqur nga tag'et: Sarande