Shtepi private per shitje   Sarande - Shqiperi   H0006

Sip e ndertimit  80 m/2

siperfaqja e truallit 500 m/2 

largesia nga deti 100 m

Okazion cmimi 79 000 euro ( i diskutueshem)

Dokumentacioni : Certifikate pronesie  (HIPOTEK)

Kjo prone administrohet nga Saranda Invest Property Kompani

Pershkrimi i prones:

Kjo shtepi eshte e ndertuar ne vitin 1965

Kjo shtepi eshte nje kateshe

Shtepia ndodhet prane qendres se qytetit .

Kjo prone disponon 500 m/2 truall.

Nje mundesi e mire per ta rikonstruktuar  shtepine e vjeter dhe ndertuar nje ville .

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Toke per shitje  3 HA   ne bregdetin  Ksamil – Sarande   Shqiperi   A0036

Pershkrimi i truallit:

Siperfaqja 3  Ha

Dokumentacioni: Certifikate Pronesie “Hipoteke”

Kjo prone eshte kthim prone tek  ish pronari i pare

Kjo prone eshte e ndare ne disa parcela : 12000 m/2 , 6226 m/2,   3000 m/2,  4474 m/2

Lloji i prones: Toke--Truall per ndertim.Çmimi: 120 €  m/2  i diskutueshem

Destinacioni i mundshem i ndertimit: Ndertim Vilash, Mazonete, Apartamente, Hotele etj.

Pronari i kesaj prone mirpret propozime dhe oferta nga individe apo shoqeri te ndryshme seriose per nje bashke investim te mundshem .

Toka eshte e veçante fale pozicionit te saj ne breg te detit .

Toka eshte i lidhur me rruge me infrastrukturen e Zones

Energji elektrike, uje i pishem  jane prane prones .

Largesia nga qyteti i Sarandes  eshte   15 k/m

Largesia nga aeroporti i Korfuzit  eshte  20 k/m

Vitet e fundit kjo zone ka pesuar shume investime  nga individe dhe shoqeri turistike te cilet kane ndertuar  biznese familiare  turistike ose  resorte turistike  te ndertuara nga shoqeri vendas dhe te huaj .

Fale nje bregdeti  ne shtrirje te  konsiderueshme dhe mjafte te favorshem me plazhe shume te bukura me uje te pastert dhe rere te holle , e bene ate nje nga zonat me te frekuentuara nga pushues te  shumte  vendas dhe te huaj  gjate  sezonit  turistik .

Vlene te theksojme se pervec investimeve ne ifrastrukture jane duke u  ndertuar  ne kete zone

disa projekte mjafte ambicioze si pershembull :

Ndertimi i autostrades gjate vijes bregdetare shqiptare , e cila do te kaloje prane kesaj prone .

Ndertimi i aeroportit nderkombetar ,i projektuar per tu ndertuar 10 k/m prane qytezes se Ksamilit

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Toke  (Truall)  per Shitje  400  m/2  ne breg te detit  ne Ksamil (Sarande) - Shqiperi   A0037

Pershkrimi i truallit:

Dokumentacioni: Certifikate Pronesie “Hipoteke”

Siperfaqja: 400  m/2

Çmimi: 125.000€ i diskutueshem

                             Shitet kompleks qender multifuksionale ne Gjirokaster- Shqiperi  A0037

Super okazion : Shitet nje kompleks multi fuksional -- (bar-kafe, restorante, sall organizimi festash familiare, pishina )

Cmimi  280 000 euro

Kjo prone disponon  certifikaten e pronesis .(HIPOTEK)

Ky komleks multi fuksional perbehet nga :

Siperfaqja e prones  6800 m/2

Toke per shitje  32  HA   ne bregdetin  Palase – Dhermi  - Vlore   Shqiperi   A0036

Pershkrimi i truallit:

Siperfaqja 32  Ha

Dokumentacioni: Certifikate Pronesie “Hipoteke”

Kjo prone eshte kthim prone tek  ish pronari i pare

Kjo prone eshte e ndare ne disa parcela : 4ha , 3,5 ha,   7,8ha,  5ha  13ha

Lloji i prones: Toke--Truall per ndertim.Çmimi: 65€  m/2  i diskutueshem

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

 • Toke per shitje 3 HA  ne bregdetin Ksamil – Sarande  Shqiperi  A0038 Toke per shitje 3 HA ne bregdetin Ksamil – Sarande Shqiperi A0038
  Toke per shitje  3 HA   ne bregdetin  Ksamil – Sarande   Shqiperi  …
  Lexo më shumë ...
 • Apartament Studio per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0073 Apartament Studio per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0073
  Apartament Studio per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0073 Siperfaqja totale e…
  Lexo më shumë ...
 • Apartament 1+1 per Shitje Apartament 1+1 per Shitje
   Apartament 1+1 per Shitje  Qyteti: Sarandë  Shteti: Shqiperi This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. siperfaqe…
  Lexo më shumë ...

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeArtikuj të shfaqur nga tag'et: Truall ne Shitje