Vile per Shitje ne Sarande-  Shqiperi  E0007

Siperfaqja Truall 500  m2

Siperfaqja ndertim 680  m2

Siperfaqje truall e lire 350 m2 

Numri i kateve te ndertuara 4 (kater-kate) 

Cmimi:  Duke  filluar  nga 165000€   (kati) 

Dokumentacioni i viles: Vertetim pronesie "HIPOTEKE"

Vendodhja e viles eshte 2 km nga qendra e qytetit    .  Ekzistojne te gjitha dokumentat ligjore mbi pronen.  

Kjo vile eshte e projektuar dhe ndertuar me shume stil dhe klas .

 .Sipas legalizimit ne total shtepia ka 680 m2 ndertim pa perfshire ketu edhe ballkonet    Shtepia furnizohet me uje nga ujsjellsi i qytetit" dhe ka nje depozite me pompe me kapacitet 2000 litra. Njekohesisht ka sahat te instaluar per ujin si dhe nje sahat  per energjine elektrike me fatura dhe kontrate te rregullt  te cilat vazhdohet dhe paguhen dhe aktualisht.  Te gjitha dritaret e viles   jane te pajisura  me grila .sistem alumini  grek "Europa".   .Ne te gjitha katet e viles mundesohet nje panorame mjafte e bukur e detit dhe e qytetit te Sarandes .Vila eshte e rethuar me nje mure dekorativ beton dhe gure te gdhendur ne lartesine 170-180 cm 

Ne ambjentet e brendshme te viles  disponohet truall i mjaftueshem per ndertimin e nje pishine .

Ne ambjentet e brendshme te  viles  disponohet parkim i mjaftueshem per 4-5 autovetura .

Ne ambjentet e brendshme  mundesohen hapsira te gjelberuara me peme frutore  . 

Ne ambjentet e brendshme te viles  mundesohen kende sportive dhe hapsira te bollshme clodhjeje .

Vila eshte e ndertuar ne nje zone te zhvilluar dhe ndertuar kryesishte prej vilash .

Zona eshte mjafte e qete dhe large zhurmave urbane .

Duke patur parasysh arkitekturen e ndertimit te kesaj vile , mundesohet akomodimi i 3-4 familjeve. Cdo kate i kesaj vile eshte nje apartamente me vete . .

Sic dhe shihet ne fotografite ballore te saj hyrja e shtepise eshte nga ana veri-lindore e saj dhe ne hyrje te katit te pare eshte e pa perfunduar per te patur mundesine e realizimit te disa hapsirave clodhese dhe argetuese ose parkime te mbyllura dhe nje dhome per vendosjen e kaldajes.Katy i 2 (dy). ka 3 (tre)dhoma gjumi, nje kuzhine, trapezari, sallon ndenjeje me oxhak.dhe dy banja . . Ngrohja eshte projektuar te jete me kaldaje dhe per momentin ka te instaluar ne te 4 (kater ) katet vetem tubot e transmetimit te ujit. . Nepermjet shkalleve shkohet ne katin e 3 (tre) i cili aktualisht ka 3(tre) dhoma gjumi , sallon ndenjeje, + kuzhine , + trapezari dhe 2 (dy) banja.  

Ky kate eshte i perfunduar dhe klienti do te perzgjedhi cilesine e dyerve te brendshme dhe lyerjen e mureve me ngjyrat e perzgjedhura prej tije  .Shkallet te cilat jane ne funksion te vajtjes vazhdojne per te shkuar ne katin e 4(katert)  ku ka nje hapesire te perbere prej 3(tre) dhoma gjumi +nje sallon-trapezari-guzhine +oxhak +2(dy) banja  Ne kete kate pronari i ri  do te mund te perzgjedhi sipas deshires elemente si: ( dyer te brendshme, plaka dhe hidro sanitare, lyerjen e ambjenteve te brendshme me ngjyra sipas deshires ) Ne kete kate  dritaret dhe dyert prej duralumini nga me cilesori dhe sistem mjafte bashkohore  e bejne kete banese teper  komode . 

Per  te gjithe te interesuarit qe jane te interesuar te  behen pronare te  kesaj vile  ose  te nje kati (apartament)   cmimet  vijojne si me poshte :

Kati i 1 (nje  banim dhe  2 objekte )   184  m/2 ne total 


Cmimi:  Duke  filluar  nga 165000€   (kati)    


Kati i 2 (dy  banim dhe  3 objekte )   184  m/2 ne total  

 

Cmimi:  Duke  filluar  nga 175000€   (kati)  


Kati i 3 (tre  banim dhe  4 objekte )   184  m/2 ne total    


Cmimi:  Duke  filluar  nga 195000€   (kati)   


Nje super oferte per te interesuarit per te gjithe vilen :


Cmimi:  Duke  filluar  nga 495000€   (i diskutueshem) 


Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Shtepi private per shitje   Sarande - Shqiperi   H0006

Sip e ndertimit  80 m/2

siperfaqja e truallit 500 m/2 

largesia nga deti 100 m

Okazion cmimi 79 000 euro ( i diskutueshem)

Dokumentacioni : Certifikate pronesie  (HIPOTEK)

Kjo prone administrohet nga Saranda Invest Property Kompani

Pershkrimi i prones:

Kjo shtepi eshte e ndertuar ne vitin 1965

Kjo shtepi eshte nje kateshe

Shtepia ndodhet prane qendres se qytetit .

Kjo prone disponon 500 m/2 truall.

Nje mundesi e mire per ta rikonstruktuar  shtepine e vjeter dhe ndertuar nje ville .

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Shtepi private per shitje Ksamil  ( Sarande) - Shqiperi   H0005

Sip e ndertimit  135 m/2

siperfaqja e truallit 500 m/2

Okazion cmimi 255  000 euro ( i diskutueshem)

Dokumentacioni : Certifikate pronesie  (HIPOTEK)

 Shtepi private per shitje Sarand - Shqiperi   H0004

Sip e ndertimit  170 m/2

siperfaqja e truallit 450 m/2

Okazion cmimi 140 000 euro ( i diskutueshem)

Vile per shitje ne Ksamil Sarande Shqiperi Kodi: E0006

Cmimi: 245.000€

Siperfaqja Truall 500 m2

Siperfaqja ndertim 485 m2

Siperfaqje truall e lire 300 m2

Dokumentacioni i viles: Vertetim pronesie

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeArtikuj të shfaqur nga tag'et: Vila ne Shitje