Apartament me qera per pushime ne  Ksamil (Sarande) (K0030)

Qyte: Ksamil - Sarande

Lagjeja nr. 1, Ksamil   (Sarande)

Apartament prej 150 m/2,

kapaciteti 6 persona

Apartamenti ndodhet ne kat te  2 (dy)

Toke per shitje  3 HA   ne bregdetin  Ksamil – Sarande   Shqiperi   A0036

Pershkrimi i truallit:

Siperfaqja 3  Ha

Dokumentacioni: Certifikate Pronesie “Hipoteke”

Kjo prone eshte kthim prone tek  ish pronari i pare

Kjo prone eshte e ndare ne disa parcela : 12000 m/2 , 6226 m/2,   3000 m/2,  4474 m/2

Lloji i prones: Toke--Truall per ndertim.Çmimi: 120 €  m/2  i diskutueshem

Destinacioni i mundshem i ndertimit: Ndertim Vilash, Mazonete, Apartamente, Hotele etj.

Pronari i kesaj prone mirpret propozime dhe oferta nga individe apo shoqeri te ndryshme seriose per nje bashke investim te mundshem .

Toka eshte e veçante fale pozicionit te saj ne breg te detit .

Toka eshte i lidhur me rruge me infrastrukturen e Zones

Energji elektrike, uje i pishem  jane prane prones .

Largesia nga qyteti i Sarandes  eshte   15 k/m

Largesia nga aeroporti i Korfuzit  eshte  20 k/m

Vitet e fundit kjo zone ka pesuar shume investime  nga individe dhe shoqeri turistike te cilet kane ndertuar  biznese familiare  turistike ose  resorte turistike  te ndertuara nga shoqeri vendas dhe te huaj .

Fale nje bregdeti  ne shtrirje te  konsiderueshme dhe mjafte te favorshem me plazhe shume te bukura me uje te pastert dhe rere te holle , e bene ate nje nga zonat me te frekuentuara nga pushues te  shumte  vendas dhe te huaj  gjate  sezonit  turistik .

Vlene te theksojme se pervec investimeve ne ifrastrukture jane duke u  ndertuar  ne kete zone

disa projekte mjafte ambicioze si pershembull :

Ndertimi i autostrades gjate vijes bregdetare shqiptare , e cila do te kaloje prane kesaj prone .

Ndertimi i aeroportit nderkombetar ,i projektuar per tu ndertuar 10 k/m prane qytezes se Ksamilit

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Objekte dhe biznes ( Apartament, Hotel , Bar-kafe) ne shitje ne Sarande -Shqiperi G0004 

Ky objekte eshte 7 ( shtate ) kate ndertim==> 1200 m/2 dhe 118 m/2 Kati

Trualli i ndertimit eshte 300 m/2 Ky obkekte disponon certifikate pronesie (HIPOTEK)

Cmimi super okazion---670 000 Euro

Shtepi private per shitje Ksamil  ( Sarande) - Shqiperi   H0005

Sip e ndertimit  135 m/2

siperfaqja e truallit 500 m/2

Okazion cmimi 255  000 euro ( i diskutueshem)

Dokumentacioni : Certifikate pronesie  (HIPOTEK)

Toke  (Truall)  per Shitje  400  m/2  ne breg te detit  ne Ksamil (Sarande) - Shqiperi   A0037

Pershkrimi i truallit:

Dokumentacioni: Certifikate Pronesie “Hipoteke”

Siperfaqja: 400  m/2

Çmimi: 125.000€ i diskutueshem

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

 • Apartament Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0077 Apartament Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0077
  Apartament Papafingo  per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0077 Siperfaqja totale e…
  Lexo më shumë ...
 • Apartament dhe suite Rezervime Sarande K0007 Apartament dhe suite Rezervime Sarande K0007
  Apartament  dhe suite  Rezervime  Sarande K0007 1Apartament Suite 1+1 kapaciteti 4 Persona,…
  Lexo më shumë ...
 • Apartament 1+1 per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0028 Apartament 1+1 per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0028
  Apartament 1+1 per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0028 00355694801295 00355672930980 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Lexo më shumë ...

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeArtikuj të shfaqur nga tag'et: ksamil