Apartament me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0013

D 04, 2013 Shkruar nga 

Apartament me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0013

Qyteti: Sarande

Lagjia nr1

Shteti: Shqiperi

00355694801295       

00355672930980

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Apartament 2 + 1 + 1 tualete, kapaciteti 6-7  persona

Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:

1 dhome gjumi me krevat dopjo,

1dhome gjumi me 2 krevate tek,

Sallon, kuzhine, ballkon me pamje nga deti

Apartamenti ndodhet ne kat te  2 (dyte)

 

Vacation rental House in Ksamil Saranda Albania

Pershkrimi:

Largesia nga deti 30  meter larg

Apartamenti eshte i pajisur me:

Kuzhine (mundesi gatimi)

Televizor

Air condicioned

Frigorifer

Internet wireless free

Verande me pamje te mrekullueshme te qytetit

Parkim i garantuar

Uje drita te garantuara 24 ore

Ambjenti rrethohet nga gjelberimi

Largesia nga shetitorja e qytetit 30 metra

Largesia nga plazhet me te frekuentuara te qytetit rreth 30 meter

Periudha dhe Tarifat per dhoma

01/5-31/06

01/07-31/07

01/08-31/08

01/09-30/10

30-35€

50€

55€

35€

Politika Anullimit:

Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Me pervojen disavjecare, lidhur me nevojat qe kane pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me

qellimin per tua bere pushimet same te vecanta, ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne

shtepin tuaj.

Rreth qytetit te Sarandes

SARANDA ndodhet ne jug  Shqiperise. Eshte vend bregdetar. Ka nje pozicion gjeografik dhe klime shume te favorshme, gje qe e ben nje destinacion te rendesishem TURISTIK.
Laget nga ujerat e detit JON. Duke qene ne jug te Shqiperise ajo kufizohet me toke me shtetin fqinje  GREQINE. Ka 2 hyrie - dalje ne jug KAKAVIJA dhe QAFBOTA  ne to ushtrojne  funksionin shteteror doganat ne cilat kryhen te gjitha procedurat lidhur me aktivitetin tregetar ndermjet dy  shteteve. Gjithashtu kryhet dhe levizja  njerezve anasjelltas ne dy vendet. Me det kufizohet me ishullin e KORFUZIT. Saranda  disponon nje port i cili ben te mundur ankorimin e jahteve te madhesive te ndryshme  dhe anijeve gjithashtu. Ne keto rrethana behet e mundur hyrja dhe dalja  e shtetasve te huaj  drejt destinacioneve te ndryshme turistike, vlen te theksojme  se SARANDA  ka ne  gjirin e vet shume destinacione te hershme arkeologjike si per shembull:  BUTRINTI  FENIKAS<FINIQI  I SOTEM>  MANASTIRI I 40 SHENJTOREVE ETJ.
Por  gjithashtu Saranda karakterizohet  nga plazhet e pastra me rere  te holle  dhe uje te ngrohte. Vlen te theksohen plazhet e virgjera: GJIRI I MANASTIRIT  Duke vazhduar me  GJIRIN E KAKOMES, KROREZA,  SHPELLA  ne LUKOVE,  BORSH,  KSAMILI.
Ky qytet te ardhurat kryesore i ka nga turizmi. Zhvillimeve te fundit kesaj industrie shtyse te madhe i ka dhene investimet ne infrastrukturen urbane ne partneritet me investitoret privat qe kane investuar konsiderueshem ne kete industri.
Duke patur parasysh se çmimet ne hoteleri turizem ketu jane nga me konkurrueset ne rajon ky destinacion turistik,  fluksi i vizitoreve eshte gjithmone ne rritje. Ardhja ne rritje e nje numri te konsiderueshem vizitoresh ka shtuar kerkesen per apartamente pushimi.

Qyteti i Sarandes, i quajtur ndryshe qyteti me diell, i cili karakterizohet nga 290 dite me diell,me temperatura relativisht nga me te lartat ne rajon. Kjo u jep mundesine pushuesve te planifikojne pushimet e tyre sa me ekonomike, d.th.m qe mund te pushojne edhe gjate muajve te tjere si p.sh. Maj, Qershor, Shtator, te cilet karakterizohen nga oferta mjaft ekonomike.

 

Informacione shtesë

  • Destinacioni: Saranda
  • Lloji Akomodimit: Apartamente
  • Kodi Prones: K0013

Dergoni nje Mesazh

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet.

Shiko Disponibilitetin dhe Cmimin

Kerko Nje shtepi Pushimi

Destinacioni
 
Lloji Akomodimit
 

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeREZERVONI PUSHIMETApartamenteApartament me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0013