Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande ShqiperiKodi: D0019

P 05, 2013 Shkruar nga 

Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande ShqiperiKodi: D0019

Ky ambient akomodues ka ne dispozicion te pushuesve:10 dhoma

6 dhoma jane teke, kapaciteti 2-3 persona

2 dhoma jane dopjo kapaciteti 4-5 persona

Pershkrimi:

Largesia nga deti 150 meter linear.

Dhomat jane te pajisura me:

Kuzhine (mundesi gatimi)

Televizor

Air condicioned

Frigorifer

Parkim i garantuar

Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve

Largesia nga qyteti i Sarandes 14km.

Largesia nga qyteti antik i BUTRINTI 3km

 

Periudha dhe Tarifat per dhoma

Dhoma

01/5-31/06

01/07-31/07

01/08-31/08

01/09-30/10

Teke

10-15€

25€

25-30€

15-20€

Dopjo

20€

30€

35€

20€

Politika Anullimit:

Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Me pervojen disavjecare,lidhur me nevojat qe kan pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me

qellimin per tua bere pushimet same te vecanta,ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne

shtepin tuaj.

Rreth Ksamilit:

Ne nje vije bregdetare shume afer mund te frekuentohen plazhe te paster dhe me rere te holle si: Pema e thate, Pasqyrat, Gjiri i Manastirit e shume plazhe te bukur te tjere ne zonen e Ksamilit. Mes ketyre resorteve te natyres ndodhet qyteti antik i Butrintit. Eksplorimi i ketij qyteti antik do t’i beje pushimet tuaja nga me te paharrueshmet, sigurisht duke mos harruar edhe qendra te rendesishme si: Manastiri i 40-Shenjtoreve, Kalaja e Lekuresit, Qytetiti antik Fenikas (Finiqi i sotem), Syri i Kalter e shume qendra te tjera qe ju mund te vizitoni.

Krahas mikpritjes qe i karakterizon banoret e kesaj zone, ketu do te gjeni cilesi - freski ne gatimet karakteristike kryesisht ne prodhimet e detit te shoqeruara nga cmime nga me te uletat ne rajon.

Fauna mjaft e pasur me nje kategori peshqish te shumellojte, do t'iu jape mundesine te shijoni edhe sportin e peshkimit.

Qyteti i Ksamilit, i quajtur ndryshe qyteti me diell, i cili karakterizohet nga 290 dite me diell,me temperatura relativisht nga me te lartat ne rajon. Kjo u jep mundesine pushuesve te planifikojne pushimet e tyre sa me ekonomike, d.th.m qe mund te pushojne edhe gjate muajve te tjere si p.sh. Maj, Qershor, Shtator, te cilet karakterizohen nga oferta mjaft ekonomike.

Per me shume mundesi zgjedhje mes ofertave qe ne ju afrojme shfletoni website tone

WWW.SARANDAINVESTPROPERTY.COM ne kategorine:  REZERVONI PUSHIMET.

Ju sigurojme se mes 2000 dhomave qe ne kemi perzgjedhur afrojme cmimet me ekonomike

ne treg, qe ju te gjeni oferten qe ju pershtatet.

JU SIGUROJME SE DO TE ZBULONI DHE EKSPLORONI NJE DESTINACION TE RI TURISTIK NE RIVIEREN SHQIPTARE.

Ju mirepresim te na kontaktoni FALEMINDERIT.

 

Kontaktet

 

00355694801295

 

0035585225110

 

00355672930980

 

http://sarandainvestproperty.com

 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Informacione shtesë

 • Destinacioni: Ksamil
 • Lloji Akomodimit: Dhoma
 • Kodi Prones: D0019
Click to enlarge image vacation_rental_in_ksamil_saranda_albania_0.jpg

Click to open image!

Dergoni nje Mesazh

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet.

Shiko Disponibilitetin dhe Cmimin

Kerko Nje shtepi Pushimi

Destinacioni
 
Lloji Akomodimit
 

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

 • Kodi B0032Apartament 1+1 per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0032Apartament 1+1 per Shitje Sarande Shqiperi
  Kodi B0032Apartament 1+1 per Shitje Sarande Shqiperi 00355694801295 00355672930980 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Lexo më shumë ...
 • Vila në Shitje Kodi: E0001 Vila në Shitje Kodi: E0001
    Vile per Shitje Kodi: E0001 Rruga: Lagja nr.3 Qyteti: Sarande Shteti:…
  Lexo më shumë ...
 • Apartament ne Shitje 1+1 Sarande Shqiperi Kodi B0034 Apartament ne Shitje 1+1 Sarande Shqiperi Kodi B0034
  Apartament ne Shitje 1+1  Sarande Shqiperi Kodi B0034 00355694801295 00355672930980 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Lexo më shumë ...

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeREZERVONI PUSHIMETDhomaDhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande ShqiperiKodi: D0019