Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:14 dhoma plus 1 suitë.6 dhoma janë me krevate dopjo plus 3 krevate tek.8 Dhoma kane krevate dopjo plus 2 krevate tek.Dhomat jane 1+1.1 Sute, dhome gjumi, sallon, kuzhine plus dy banja.Te gjitha jane me pamje nga deti.Pershkrimi:Largesia nga deti 50 meter linear.Dhomat jane te pajisura me:Kuzhine (mundesi gatimi)TelevizorAir condicionedInternet wirelesFrigoriferParkim i garantuar i mbuluarObjekti i rrethuar dhe i siguruarHapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeveDisponohet zgare pjekese(grill)   Periudha dhe Tarifat 01/5-31/06 01/07-31/07 01/08-31/08 01/09-30/10 20€ 30€ 30-35€ 20€ Çmimi i Suitës për Korrik – Gusht  50 Euro  Politika AnullimitAnulimi…

Shiko Disponibilitetin dhe Cmimin

Kerko Nje shtepi Pushimi

Destinacioni
 
Lloji Akomodimit
 

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

 • D0009-Dhoma-me-qira-rezervime-Ksamil D0009-Dhoma-me-qira-rezervime-Ksamil
  Rezervime Dhoma me Qera -Vila - KsamilKodi: D0009Cel:  +355694801295           +355672930980info@sarandainvestproperty.comsarandainvestproperty@yahoo.comsarandainvestproperty@gmail.comKy ambient…
  Lexo më shumë ...
 • Dhoma me qira ne Sarande Kodi: D0015 Dhoma me qira ne Sarande Kodi: D0015
  Dhoma me qira ne Sarande Kodi: D0015 00355694801295        00355672930980 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Lexo më shumë ...
 • Shtepi private per shitje Ksamil ( Sarande) - Shqiperi  H0005 Shtepi private per shitje Ksamil ( Sarande) - Shqiperi H0005
  Shtepi private per shitje Ksamil  ( Sarande) - Shqiperi   H0005 Sip e…
  Lexo më shumë ...

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeREZERVONI PUSHIMETVila