Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0058

P 03, 2015 Shkruar nga 

Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0058

Siperfaqja totale e apartamentit 74 m/2

Cmimi:48100 € (i diskutueshem)

Dokumentacioni: Ky  apartamen disponon certifikaten e pronesis  (HIPOTEK)

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamenti ndodhet ne zonen  rruga  Sarande- Ksamil

Apartamenti eshte me celesa dhe, gati per banim.

Perberja:

Kati i 2 (dyt)  banim

Nje dhome gjumi + nje dhome Sallon-guzhine +nje tualete + nje ballkon

Banja e veshur ne lartesine 2 m me pllake.

Banja eshte e perbere nga bide, lekan, lavaman,

Mure te shpatulluara te lyera me ngjyra te ndryshme

Dyer te brendshme  jane prej druri

Dyer dritare sistem gjerman super luc, hapja e te cilave behet ne dy pozicione

Dere e jashtme e blinduar

Muret ndares dopio tulle termo izolues

Dyer dritare ballkoni material alumin cilesor

Ky apartament  karakterizohet nga ndertimi ne menyren me bashkohore dhe nga cilesia teper e larte e elementeve perberes si: pllaka, dyer, dritare, materialet elektrike, hidraulike, sanitare

Avantazhet e ketij apartamenti

Largesia nga deti rreth 50 meter .

Ky apartament  ndodhet prane disa  plazheve me uje te pastert dhe rere te holle    teper te  frekuentuara  nga pushues  te ndryshem  .

Apartamenti me pamje ballore nga deti dhe qyteti Sarande

Ne nje nga zonat me te qeta te qytetit  

Uji i pijshem 24 ore  i garantuar

Qiraja ditore gjate sezonit turistik per apartamente te ngjashme ne kete objekte eshte 50-70  euro /dite

Te ardhura te garantuara gjate sezonit turistik nga ky apartament jane 3500-4000 euro ne sezon .

Ne garantojme dhe ofrojme klienteve tane mbeshtetje ne administrimin e prones si:

Mirembajtjen 12 muaj vitit, pastrim ajrosje, likujdimin e detyrimeve te ndryshme te apartamentit si pagesen e faturave te energjise, ujit, taksave vendore etj. duke jua shoqeruar juve me kuponin perkates.

Duke bere tuajin kete apartament ne ju garantojme seju do te keni bere zgjedhjen ideale.

Jemi te sigurt se ne mund t'ju ofrojme ate c'ka ju deshironi. Per me teper informacion vazhdoni teshfletoni web saitin www.SARANDAINVESTPROPERTY.com.

Mos hezitoni te na kontaktoni per cdo informacion shtese. Ju FALEMINDERIT.

Rreth qytetit te Sarandes

SARANDA ndodhet ne jug  Shqiperise. Eshte vend bregdetar. Ka nje pozicion gjeografik dhe klime shume te favorshme, gje qe e ben nje destinacion te rendesishem TURISTIK.

Laget nga ujerat e detit JON. Duke qene ne jug te Shqiperise ajo kufizohet me toke me shtetin fqinje  GREQINE. Ka 2 hyrje - dalje ne jug KAKAVIJA dhe QAFBOTA  ne to ushtrojne  funksionin shteteror doganat ne cilat kryhen te gjitha procedurat lidhur me aktivitetin tregetar ndermjet dy  shteteve. Gjithashtu kryhet dhe levizja  njerezve anasjelltas ne dy vendet. Me det kufizohet me ishullin e KORFUZIT. Saranda  disponon nje port i cili ben te mundur ankorimin e jahteve te madhesive te ndryshme  dhe anijeve gjithashtu. Ne keto rrethana behet e mundur hyrja dhe dalja  e shtetasve te huaj  drejt destinacioneve te ndryshme turistike, vlen te theksojme  se SARANDA  ka ne  gjirin e vet shume destinacione te hershme arkeologjike si per shembull:  BUTRINTI  FENIKAS “FINIQI  I SOTEM”  MANASTIRI I 40 SHENJTOREVE etj.

Por  gjithashtu Saranda karakterizohet nga plazhet e pastra me rere te holle  dhe uje te ngrohte. Vlen te theksohen plazhet e virgjera: GJIRI I MANASTIRIT.  Duke vazhduar me  GJIRIN E KAKOMESE, KROREZA,  SHPELLA  ne LUKOVE,  BORSH,  KSAMILI.

Ky qytet te ardhurat kryesore i ka nga turizmi. Zhvillimeve te fundit kesaj industrie shtyse te madhe i ka dhene investimet ne infrastrukturen urbane ne partneritet me investitoret privat qe kane investuar konsiderueshem ne kete industri.

Duke patur parasysh se çmimet ne hoteleri turizem ketu jane nga me konkurrueset ne rajon ky destinacion turistik,  fluksi i vizitoreve eshte gjithmone ne rritje. Ardhja ne rritje e nje numri te konsiderueshem vizitoresh ka shtuar kerkesen per apartamente pushimi.

Qyteti i Sarandes, i quajtur ndryshe qyteti me diell, i cili karakterizohet nga 290 dite me diell,me temperatura relativisht nga me te lartat ne rajon. Kjo u jep mundesine pushuesve te planifikojne pushimet e tyre sa me ekonomike, d.th.m qe mund te pushojne edhe gjate muajve te tjere si p.sh. Maj, Qershor, Shtator, te cilet karakterizohen nga oferta mjaft ekonomike.  

Kontaktet

00355694801295

00355672930980

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Informacione shtesë

  • Kodi: B0058
  • Rruga: sarande - Ksamil
  • Qyteti: Sarande
  • Kontakt:

    Mob: 0694801295  email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Siperfaqja: 74 m/2
  • Lloji i Prones: Apartament
  • Cmimi: 650 euro m/2
Saranda Invest Property

Adresa: Rruga Studenti Sarande, Vlore SHQIPERI
Mob: 0694801295

Email: info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com

Dergoni nje Mesazh

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet.

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeRezidencialeApartamentApartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0058