Vile per shitje ne Ksamil - Albania E0003

Cmimi: 400.000€

Siperfaqja Truall 680 m2

Siperfaqja ndertim 341 m2

Siperfaqje truall e lire 510 m2

Dokumentacioni i viles: Vertetim pronesie

Vila eshte dykateshe

Kati i pare: 170 m2

Kati i dyte: 170 m2

Kati i pare: 4 dhoma gjumi, 4 banja.

Kati i pare: sallon, kuzhine, te gjitha dhomat jane te pajisura me Air condition, te gjitha dhomat jane me ballkon, te gjitha ballkonet jane te pajisur me tenda dielli.

Dyert e brendshme prej dru lisi,

Dyer e dritare jane prej duralumin cilesor,

Shtruar me pllaka italiane gres,

Muret rrethues dhe ndares jane me dopjo tulle termoizolues,

Ndertim i ri bashkekohor,

Kati i dyte disponon 5 dhoma gjumi, 4 banja, te kompletuara me krevate dopjo, me dollape dhe dhoma gjumi.

Ambjentet e kesaj vile vihen ne dispozicion te pushuesve, fale pozicionit shume te favorshem qe eshte rreth 100 metra nga plazhet me te frekuentuara nga turistet e shumte qe zgjedhin Ksamilin per te pushuar.

Si rrjedhoje nga ky aktivitet, pronari i kesaj vile perfiton cdo sezon 30-35.000 Euro.

Vila ofron mundesi relaksimi ne oborrin e saj te  gjelberuar.

Brenda territorit te kesaj vile egsiston mundesia e ndertimit te nje pishine me permasa te konsiderueshme.

Ofrohet parking te garantuar per 6 automjete ne oborrin e viles.

Vila eshte e rrethuar dhe zbukuruar me mur dekorativ.

Aktualisht vila eshte e ndertuar 2 kate, dhe egziston mundesia e ndertimit te 1 kati shtese si edhe 1 papafingo.

Rreth Ksamilit

Ksamili konsiderohet si perla e bregdetit shqiptar. Duke qene se kjo qyteze fale resurseve qe i ka falur natyra vitet e fundit ka njohur nje zhvillim urban.

Largesia nga qyteti i Sarandes eshte 14 km.

Largesia nga qyteti Antik i Butrintit eshte 4 km.

Jemi te sigurte se mund t'ju ofrojme ate cka ju nevojitet. duke ju mundesuar juve nje investimin te suksesshem tuajin ne pasuri te paluajtshme.

Per me teper informacion ju lutemi shfletoni faqen e websitit tone: www.SARANDAINVESTPROPERTY.com

Mos hezitoni te na kontaktoni per cdo informacion shtese.

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Informacione shtesë

 • Kodi: E0003
 • Rruga: Ksamil
 • Qyteti: Ksamil
 • Kontakt:

  +355694801295

  +355672930980

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 • Siperfaqja: 341 m2
 • Lloji i Prones: Vile
 • Cmimi: 400.000€
Click to enlarge image Vile_per_shitje_Ksamil.jpg

Click to open image!

Saranda Invest Property

Adresa: Rr.Teki Haderi nr 1
Kryqzimi i Rethrotullimit Sarande Ksamil
Lagjia nr 1 Sarade
Tel: +355 85225110
Mob: +355 694801295
+355 698883538
Email: info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
Skype: sarandainvestproperty

Artikuj të përngjashëm (nga tag'et)

Dergoni nje Mesazh

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet.

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeRezidencialeVileE0003-Vile-per-shitje-Ksamil-Albania