Apartament 1+1 per Shitje Sarande

Kodi B0021

Shteti: Shqiperi

+355694801295

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Siperfaqe totale e apartamentit 101.00 m2

siperfaqja e perbashket 5.00 m2

siperfaqja e ballkonit 27.25m2

siperfaqja e banimit  68.75m2

Te disponueshme: kati i II-III-IV-V,

cmimet: kati i II- 650€/m2, kati i III- 700€/m2, kati i IV, 750€/m2, kati i V, 800€/m2

Dokumentacioni: Certifikate  Pronesie, HIPOTEKE

Karakteristikat e Apartamentit

Dere e jashtme e blinduar.

Muret ndares dopio tulle termo izolues.

Instalimet elektrike materiale cilesore me origjine perendimore.

Hidraulike materiale dhe punime cilesore.

Pllakat jane origjine italiane granit cilesor.

Banjat te veshura ne lartesine 2 m me pllake.

Banja eshte e perbere nga bide, lekan, lavaman, dushiere. 

Dyer te brendshme dru lisi cilesor.

Projekti i pallatit Italian, stil modern.

Dritaret jane me dopio xham te presuar.

Dyer dritare te pajisura me grila.

Muret te lyera me boje plastike te bardhe.

Apartamenti i pajisur me citofon dhe kamera.

Dyer dritare ballkoni material gjerman.

Avantazhet e ketij apartamenti.

1 Largesia nga deti rreth 30 meter.

2 30 m ne nje nga plazhet me te bukura te Sarandes.

3 Ne nje nga zonat me te qeta te qytetit.

4 Pronaret e apartamenteve ne kete resort jane te perzgjedhur nga nje elite njerezish.

5 Ne kete resort pronaret jane te kombesive te ndryshme Gjerman, Francez, Hollandes kryeshisht Nordik..

6 Apartamenti ofron mundesine e clodhjes ne ambjente te rrethuara nga gjelberimi.

7 Apartamenti disponon parkim te mundshem individual te mbuluar.

8 Uji i pijshem 24 ore  i garantuar.

Duke bere tuajin kete apartament ne ju garantojme se ju do te keni bere zgjedhjen ideale.

Jemi te sigurt se ne mund t'ju ofrojme ate c'ka ju deshironi. Per me teper informacion vazhdoni te

shfletoni web saitin tone  www.SARANDAINVESTPROPERTY.com.

Mos hezitoni te na kontaktoni per cdo informacion shtese. Ju FALEMINDERIT.

Дополнительная информация

 • Kodi: B0021
 • Rruga: Lagja nr 4 koder
 • Qyteti: Sarande
 • Kontakt:

  +355694801295

  +355672930980

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 • Siperfaqja: 101.00 m2
 • Lloji i Prones: Apartament
 • Cmimi: 650€/m2
Saranda Invest Property

Adresa: Rr.Teki Haderi nr 1
Kryqzimi i Rethrotullimit Sarande Ksamil
Lagjia nr 1 Sarade
Tel: +355 85225110
Mob: +355 694801295
+355 698883538
Email: info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
Skype: sarandainvestproperty

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ПОИСК НЕДВИЖИМОСТИ

Pronat e Fundit

 • Shitet kompleks qender multifuksionale ne Gjirokaster- Shqiperi F0004 Shitet kompleks qender multifuksionale ne Gjirokaster- Shqiperi F0004
                         …
  Подробнее ...
 • Rezervime Dhoma me Qera Kodi: D0003 Rezervime Dhoma me Qera Kodi: D0003
    Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:6 dhoma plus 1…
  Подробнее ...
 • Dyqan dykatesh per shitje ne Sarande Kodi: F0003 Dyqan dykatesh per shitje ne Sarande Kodi: F0003
  Dyqan dykatesh per shitje ne Sarande  Kodi: F0003 +355694801295 +355672930980 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Подробнее ...

КРЕДИТНЫЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Пожалуйста, заполните поля ниже, чтобы рассчитать размер ежемесячного платежа

сумма ежемесячного платежа (€)
You are here:   KryeRezidencialeApartamentApartament 1+1 per Shitje Sarande-Kodi: B0021