Truall per Shitje  5000  m/2  ne bregdetin  e Golemit - Shqiperi   A0035

Qyteti: Kavaje  << Bregdeti - Karpe>>

Shteti: Shqiperi

Pershkrimi i truallit:

Dokumentacioni: Certifikate Pronesie “Hipoteke”

Kjo prone eshte kthim prone tek  ish pronari i pare .

Siperfaqja: 5000  m/2

Çmimi: 650.000€ i diskutueshem

Lloji i prones: Toke--Truall per ndertim.

Destinacioni i mundshem i ndertimit: Ndertim Vile, Mezonete, Apartamente, Hotel.

Gjate sistemit komunist kjo prone ka sherbier  si reparte ushtarak  dhe si rjedhoje ka disa ndertesa  te renuara  brenda truallit .  Kjo  mundesi e perjashton kete prone nga pezullimi i ndertimit ne  bregdet  , per faktin se me nje leje rikonstruksioni ose rindertimi investitori i mundshem  mund te realizoje projektin e deshiruar ..

Pronari i kesaj prone eshte i disponueshem per nje  marveshje  bashpunimi me nje investitor  per nje investim  te  perbashket .

Trualli eshte i veçante fale pozicionit te tij ne breg te detit .

Trualli eshte i lidhur me rruge me infrastrukturen e Zones

Energji elektrike, uje i pishem  jane prane prones .

Largesia nga porti i Dursit eshte 18 Km

Largesia nga aeroporti i Tiranes  eshte  65  Km

Trualli ndodhet brenda studimit urbanistik.

Vitet e fundit kjo zone ka pesuar shume investime  nga individe dhe shoqeri turistike te cilet kane ndertuar  biznese familiare  turistike ose  resorte turistike  te ndertuara nga shoqeri vendas dhe te huaj .

Fale nje bregdeti  ne shtrirje te  konsiderueshme dhe mjafte te favorshem me plazhe shume te bukura me uje te pastert dhe rere te holle , e bene ate nje nga zonat me te frekuentuara nga pushues te  shumte  vendas dhe te huaj  gjate  sezonit  turistik .

Vlene te theksojme se pervec investimeve ne ifrastrukture jane duke u  ndertuar  ne kete zone

disa projekte mjafte ambicioze si pershembull :

Porti i ankorimit te jahteve private , investim i nje shoqerie austriake .

Ndertimi i autostrades gjate vijes bregdetare shqiptare , e cila do te kaloje prane kesaj prone .

Jemi te sigurte se ne mund t'ju ofrojme nje game te gjere trojesh ne pozicione te ndryshme te vendit  tone  Per me shume shfletoni website tone: www.sarandainvestproperty.com,

kategoria: Troje ne shitje. Mos hezitoni te na kontaktoni per çdo informacion shtese.

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Дополнительная информация

  • Kodi: A0035
  • Rruga: Bregdeti Kavaje
  • Qyteti: Tirane
  • Kontakt:

    Mob: 0694801295 0672930980 email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  • Siperfaqja: 5000 m/2
  • Lloji i Prones: Toke
  • Cmimi: 650 000 euro
Saranda Invest Property

Adresa: Rruga Studenti Sarande, Vlore SHQIPERI
Mob: 0694801295

Email: info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ПОИСК НЕДВИЖИМОСТИ

Pronat e Fundit

КРЕДИТНЫЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Пожалуйста, заполните поля ниже, чтобы рассчитать размер ежемесячного платежа

сумма ежемесячного платежа (€)
You are here:   KryeRezidencialeToke RezidencialeTruall per Shitje 5000 m/2 ne bregdetin e Golemit - Shqiperi A0035