• Porti Sarande
  • Saranda Albania
  • Dhermi
  • Butrinti - Saranda
  • Jala - Vlore
  • Ksamil - Sarande

Prona Ne Bregdet

Prona Ne Bregdet

Prona Ne Shqiperi

Prona Ne Shqiperi

FacebookTwitterLinkedin

RIVIERA SHQIPTARE - VIDEO

Apartamente per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0069

Siperfaqja totale e apartamentit   80 m/2

Cmimi:82 500 € (i diskutueshem)

Dokumentacioni: Ky  apartamente  disponon   certifikaten e pronesis  (HIPOTEK)

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamenti eshte i   perfunduar  dhe gati per banim..

Apartamenti  ndodhet  ne katin e 6 (Gjashte)banim

Apartamentet perbehen nga  nje dhom gjumi + nje dhome Sallon-guzhine +nje tualete + nje ballkon reth e perqareke  apartamentit .

Pozicioni i apartamenteve jug - lindje  (pamje ballore nga deti dhe qyteti)

Avantazhet e ketij apartamenti

Apartamenti  ndodhet ne breg te detit .

Largesia nga qendra e qytetit vetem 5 minuta

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

                        Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0068

Siperfaqja totale e apartamentit 116 m/2

Cmimi: 88000 €   m/2  ( i diskutueshem)

Dokumentacioni: Ky  apartament disponon certifikaten e pronesis  (HIPOTEK)

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamenti eshte me celesa dhe, gati per banim.

Perberja:

Kati i 3 (tret)  banim

Dy   dhoma gjumi + nje dhome sallon-guzhine + nje  tualet+ tre ballkone 

Mure te shpatulluara te lyera me ngjyra te ndryshme

Ky apartament  karakterizohet  nga cilesia teper e larte e elementeve perberes si: pllaka, dyer, dritare, materialet elektrike, hidraulike, sanitare .

Avantazhet e ketij apartamenti

Largesia nga deti rreth 100  meter .

Largesia  nga qendra e qytetit   5 minuta  me kembe .

Apartamenti me pamje ballore nga deti dhe qyteti Sarande

Nje pamje  teper  mahnitese dhe  relaksuese   mundesohet  nga  ballkoni i ketij apartamenti .

Ne nje nga zonat me te qeta te qytetit

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. " target="_blank" style="color:rgb(16, 161, 62)"> This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. " target="_blank" style="color:rgb(16, 161, 62)">sarandainvestproperty@yahoo.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. " target="_blank" style="color:rgb(16, 161, 62)">sarandainvestproperty@gmail.com

Faqe 10 nga 62