Apartament suite me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0010

Sh 04, 2013 Shkruar nga 

Apartament  suite me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0010

 

Vacation rental apartament in Ksamil Saranda Albania

Qyteti: Sarande

Lagjia nr1

Shteti: Shqiperi

00355694801295       

00355672930980

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Apartament suite 1+ 1, kapaciteti 3 - 4 persona

Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:

1 dhome gjumi, sallon, kuzhine, verande.

Apartamenti ndodhet ne kat te  5 (peste)

Pershkrimi:

Largesia nga deti 50  meter linear.

Apartamenti eshte i pajisur me:

Kuzhine (mundesi gatimi)

Televizor plazma

Air condicioned

Frigorifer

Internet wireless free

Verande me pamje te mrekullueshme te qytetit dhe detit

Disponon ambjent per perdorimin e grillit (pjekje ne zgare)

Parkim i garantuar

Uje drita te garantuara 24 ore

Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve

Ambjenti rrethohet nga gjelberimi

Largesia nga shetitorja e qytetit 50 metra

Largesia nga plazhet me te frekuentuara te qytetit rreth 50 meter

Periudha dhe Tarifat per dhoma

01/5-31/06

01/07-31/07

01/08-31/08

01/09-30/10

40€

60€

60€

40€

Politika Anullimit:

Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Me pervojen disavjecare, lidhur me nevojat qe kane pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me

qellimin per tua bere pushimet same te vecanta, ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne

shtepin tuaj.

Rreth qytetit te Sarandes

SARANDA ndodhet ne jug  Shqiperise. Eshte vend bregdetar. Ka nje pozicion gjeografik dhe klime shume te favorshme, gje qe e ben nje destinacion te rendesishem TURISTIK.
Laget nga ujerat e detit JON. Duke qene ne jug te Shqiperise ajo kufizohet me toke me shtetin fqinje  GREQINE. Ka 2 hyrie - dalje ne jug KAKAVIJA dhe QAFBOTA  ne to ushtrojne  funksionin shteteror doganat ne cilat kryhen te gjitha procedurat lidhur me aktivitetin tregetar ndermjet dy  shteteve. Gjithashtu kryhet dhe levizja  njerezve anasjelltas ne dy vendet. Me det kufizohet me ishullin e KORFUZIT. Saranda  disponon nje port i cili ben te mundur ankorimin e jahteve te madhesive te ndryshme  dhe anijeve gjithashtu. Ne keto rrethana behet e mundur hyrja dhe dalja  e shtetasve te huaj  drejt destinacioneve te ndryshme turistike, vlen te theksojme  se SARANDA  ka ne  gjirin e vet shume destinacione te hershme arkeologjike si per shembull:  BUTRINTI  FENIKAS<FINIQI  I SOTEM>  MANASTIRI I 40 SHENJTOREVE ETJ.
Por  gjithashtu Saranda karakterizohet  nga plazhet e pastra me rere  te holle  dhe uje te ngrohte. Vlen te theksohen plazhet e virgjera: GJIRI I MANASTIRIT  Duke vazhduar me  GJIRIN E KAKOMES, KROREZA,  SHPELLA  ne LUKOVE,  BORSH,  KSAMILI.
Ky qytet te ardhurat kryesore i ka nga turizmi. Zhvillimeve te fundit kesaj industrie shtyse te madhe i ka dhene investimet ne infrastrukturen urbane ne partneritet me investitoret privat qe kane investuar konsiderueshem ne kete industri.
Duke patur parasysh se çmimet ne hoteleri turizem ketu jane nga me konkurrueset ne rajon ky destinacion turistik,  fluksi i vizitoreve eshte gjithmone ne rritje. Ardhja ne rritje e nje numri te konsiderueshem vizitoresh ka shtuar kerkesen per apartamente pushimi.

Qyteti i Sarandes, i quajtur ndryshe qyteti me diell, i cili karakterizohet nga 290 dite me diell,me temperatura relativisht nga me te lartat ne rajon. Kjo u jep mundesine pushuesve te planifikojne pushimet e tyre sa me ekonomike, d.th.m qe mund te pushojne edhe gjate muajve te tjere si p.sh. Maj, Qershor, Shtator, te cilet karakterizohen nga oferta mjaft ekonomike.

Informacione shtesë

 • Destinacioni: Saranda
 • Lloji Akomodimit: Apartamente
 • Kodi Prones: K0010
Click to enlarge image apartament_me_qira_per_pushime_ne_sarande_albania.jpg

Click to open image!

Dergoni nje Mesazh

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet.

Shiko Disponibilitetin dhe Cmimin

Kerko Nje shtepi Pushimi

Destinacioni
 
Lloji Akomodimit
 

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

 • Dhoma me Qera ne Ksamil Kodi: D0014 Dhoma me Qera ne Ksamil Kodi: D0014
  Dhoma me Qera ne Ksamil Kodi: D0014 00355694801295        00355672930980 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Lexo më shumë ...
 • Apartament 1+ 1 per shitje Sarande Kodi B0019 Apartament 1+ 1 per shitje Sarande Kodi B0019
  Apartament 1+1 per Shitje Sarande Kodi B0019 Shteti: Shqiperi +355694801295 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Siperfaqe…
  Lexo më shumë ...
 • Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande ShqiperiKodi: D0020 Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande ShqiperiKodi: D0020
  Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande ShqiperiKodi: D0020 Ky ambient…
  Lexo më shumë ...

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeREZERVONI PUSHIMETApartamenteApartament suite me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0010