Rezervime Hoteli  Ksamil SIP Kodi: C0003 00355694801295 00355672930980 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Hoteli disponon 12 dhoma 4 dhoma teke kapaciteti krevat dopjo + krevate tek, kapaciteti 3-4 persona, 8 dhoma jane 1+1, 1dhome krevat dopjo + 1 dhome 2 krevate tek, kapaciteti 4-5 persona Hoteli disponon 2 suita 1+1+ verande + 2 banja, Facilitetet e hotelit: Dhomat jane te pajisura me: Air condotion Televizor Internet Mini-bar Sistem per uje te ngrohte 24 ore Ne ambjentet e hotelit ofrohet sherbim kafe - bar - restorant Restoranti ofron menu tradicionale te kuzhines shqiptare dhe nderkombetare Parkim i garantuar dhe i siguruar i automjeteve,…
  Hoteli është ivendosur në bregun më të bukur të Shqipërisë, në mesin e valëve blu, nën rrezet e Diellit Jamaican Sarandës, dhe mbi të gjitha, në shoqërinë e një staf miqësor, ne ju ftojmë për të rezervuar pushimet tuaja në këtë hotel. Ne jemi të sigurt se ju do të ndiheni si në qiell. Hoteli ofron 20 dhoma me ajer te kondicionuar, TV, kabllor, internet,  minibar, dush dhe panoramë të mrekullueshme nga ballkonet.Restoranti ofron kuzhinë të pasur mesdhetare, ushqim deti të freskëta, verë cilësore dhe shërbim të përkryer. Facilitetet e Hotelit Çadër Ajër i kondicionuar Ashensor Ballkon Bar dhe…

Shiko Disponibilitetin dhe Cmimin

Kerko Nje shtepi Pushimi

Destinacioni
 
Lloji Akomodimit
 

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeREZERVONI PUSHIMETHotel