Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:14 dhoma plus 1 suitë.6 dhoma janë me krevate dopjo plus 3 krevate tek.8 Dhoma kane krevate dopjo plus 2 krevate tek.Dhomat jane 1+1.1 Sute, dhome gjumi, sallon, kuzhine plus dy banja.Te gjitha jane me pamje nga deti.Pershkrimi:Largesia nga deti 50 meter linear.Dhomat jane te pajisura me:Kuzhine (mundesi gatimi)TelevizorAir condicionedInternet wirelesFrigoriferParkim i garantuar i mbuluarObjekti i rrethuar dhe i siguruarHapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeveDisponohet zgare pjekese(grill)   Periudha dhe Tarifat 01/5-31/06 01/07-31/07 01/08-31/08 01/09-30/10 20€ 30€ 30-35€ 20€ Çmimi i Suitës për Korrik – Gusht  50 Euro  Politika AnullimitAnulimi…

Shiko Disponibilitetin dhe Cmimin

Kerko Nje shtepi Pushimi

Destinacioni
 
Lloji Akomodimit
 

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

 • Apartament-per-shitje-Ksamil Apartament-per-shitje-Ksamil
  Apartament 1+1 në Shitje This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.               This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Lexo më shumë ...
 • Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0082 Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0082
  Apartament  per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0082 Siperfaqja totale e apartamentit…
  Lexo më shumë ...
 • Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0080 Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0080
  Apartament  per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0080 Siperfaqja totale e apartamentit…
  Lexo më shumë ...

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeREZERVONI PUSHIMETVila