Apartamente1+1

70 m2 1+1/600€/m2 me pamje nga deti

Përshkrimi i apartamentit: Ky objekt është i ndërtuar në mënyrë bashkë-kohore. Është ndërtuar me materiale nga më cilësoret në fushën e ndërtimit. Objekti disponon të gjithë dokumentacionin sipas ligjit të pronave. Objekti ofron parkim të mundshëm, ka ashensor, ujë & drita 24 orë.

Largësia nga deti është 80 m, 5minuta nga plazhet, 10 minuta nga qendra, dhe 5 minuta nga porti i qytetit.

Apartamenti eshte me çelësa në dorë me speficikimet e mëposhtme:    I shtruar me pllaka Gres

 •     Lartësia tavan dysheme është 2,8 m
 •     Muret perimatrale janë me dopjo tullë dhe felizol në mes,
 •     Muret janë të suvatuara dhe të lyera me bojë plastike,
 •     Dritaret dhe dyert e ballkoneve janë me duralumin i cilësisë të mirë, me dopjë xham dhe grila,
 •     Dyert e brendshme janë me dru të cilësisë së mirë,
 •     Dera e jashtme është e blinduar.
 •     Pllakat e banja janë vendosur në lartësinë e mureve,
 •     Banja kan këto pajisje: pllakë dushi, bide – lavaman dhe wc.


 


Informacione shtesë

Saranda Invest Property

Adresa: Rr.Teki Haderi nr 1
Kryqzimi i Rethrotullimit Sarande Ksamil
Lagjia nr 1 Sarade
Tel: +355 85225110
Mob: +355 694801295
+355 698883538
Email: info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
Skype: sarandainvestproperty

1 koment

 • Link për komentet BrianWoppy E Premte, 01 Shtator 2017 04:51 postuar nga BrianWoppy

  Clubmaster Classic Grün Klassisch G15
  Should you suffer from depressive disorders you may want to consider obtaining a animal. The main part of depressive disorders is definitely the sense of loneliness and taking care of a dog will help get rid of these emotions or isolation. Also, research has shown that pet owners are more unlikely to sense discouraged than those who do not possess domestic pets.

  https://www.4-insider.de/images/4-in2/5298-dolce-gabbana-gürtel.jpg

  To get long lasting achievement in commercial real estate, have determination. Discounts on this mother nature acquire more hours than non commercial homes. These types of components are more inclined to finance your pension than pay out your own bills. Let them do anything they are great at, which can be assist you to in the long run, not just at this time.

  https://www.einzelgebot.de/images/ein2/27323-adidas-flux-schuhe.jpg

  Raporto

Dergoni nje Mesazh

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet.

Gjej Pronen qe kerkon!

Pronat e Fundit

 • Apartament Suite Luksoze (5-Yje) me qera per pushime ne Sarande (K0022) Apartament Suite Luksoze (5-Yje) me qera per pushime ne Sarande (K0022)
  Apartament Suite Luksoze (5-Yje) me qera per pushime ne Sarande (K0022) Siperfaqeja:…
  Lexo më shumë ...
 • Apartament me qera per pushime ne Sarande (K0016) Apartament me qera per pushime ne Sarande (K0016)
  Apartament me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0016 Qyteti: Sarande Rr.…
  Lexo më shumë ...
 • Rezervime Apartamente-dhoma me Qera-Ksamil D0010 Rezervime Apartamente-dhoma me Qera-Ksamil D0010
  Rezervime Apartamente-dhoma me Qera-Ksamil Kodi: D0010 00355694801295        00355672930980 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Ky…
  Lexo më shumë ...

Llogarit Kredine

Ndrysho vlerat e meposhteme sipas kerkesave tuaja per te bere perllogaritjen e kestit mujor.

Kesti Mujor (€)
You are here:   KryeRezidencialeApartamentApartament 1+1 në Shitje