Apartament me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0015

Wed 06, 2013 Written by 

Apartament me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0015

Qyteti: Sarande

Lagja nr.1

1 Apartament, kati i I, kapaciteti deri ne 6 persona

Perberja e apartamentit:

Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome e madhe per ngrenie

Pershkrimi:

Largesia nga deti 30 meter larg

Apartamenti eshte i  pajisur me:

Kuzhine (mundesi gatimi)

Banje, dush etj.

Televizor

Air condicioned

Frigorifer

Internet wireless free

Verande me pamje te mrekullueshme te qytetit

Me tarrace me pamje te mrekullueshme te detit

Parkim i garantuar

Uje drita te garantuara 24 ore

Ambjenti rrethohet nga gjelberimi

Largesia nga plazhet me te frekuentuara te qytetit rreth 30 meter

Periudha dhe Tarifat per apartamentet dyshe 1+1(kapaciteti 4-5 persona)

01/5-31/06

01/07-15/07

16/07-26/08

26/08-10/09

55-60€

60-65€

65-70€

55-60€

 

Politika Anullimit:

Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Me pervojen disavjecare,lidhur me nevojat qe kane pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me

qellimin per tua bere pushimet same te vecanta,ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne

shtepin tuaj.

Rreth qytetit te Sarandes

SARANDA ndodhet ne jug  Shqiperise. Eshte vend bregdetar. Ka nje pozicion gjeografik dhe klime shume te favorshme, gje qe e ben nje destinacion te rendesishem TURISTIK.
Laget nga ujerat e detit JON. Duke qene ne jug te Shqiperise ajo kufizohet me toke me shtetin fqinje  GREQINE. Ka 2 hyrie - dalje ne jug KAKAVIJA dhe QAFBOTA  ne to ushtrojne  funksionin shteteror doganat ne cilat kryhen te gjitha procedurat lidhur me aktivitetin tregetar ndermjet dy  shteteve. Gjithashtu kryhet dhe levizja  njerezve anasjelltas ne dy vendet. Me det kufizohet me ishullin e KORFUZIT. Saranda  disponon nje port i cili ben te mundur ankorimin e jahteve te madhesive te ndryshme  dhe anijeve gjithashtu. Ne keto rrethana behet e mundur hyrja dhe dalja  e shtetasve te huaj  drejt destinacioneve te ndryshme turistike, vlen te theksojme  se SARANDA  ka ne  gjirin e vet shume destinacione te hershme arkeologjike si per shembull:  BUTRINTI  FENIKAS<FINIQI  I SOTEM>  MANASTIRI I 40 SHENJTOREVE ETJ.
Por  gjithashtu Saranda karakterizohet  nga plazhet e pastra me rere  te holle  dhe uje te ngrohte. Vlen te theksohen plazhet e virgjera:GJIRI I MANASTIRIT  Duke vazhduar me GJIRIN E KAKOMES, KROREZA,  SHPELLA ne LUKOVE, BORSH, KSAMILI.
Ky qytet te ardhurat kryesore i ka nga turizmi. Zhvillimeve te fundit kesaj industrie shtyse te madhe i ka dhene investimet ne infrastrukturen urbane ne partneritet me investitoret privat qe kane investuar konsiderueshem ne kete industri.
Duke patur parasysh se çmimet ne hoteleri turizem ketu jane nga me konkurrueset ne rajon ky destinacion turistik,  fluksi i vizitoreve eshte gjithmone ne rritje. Ardhja ne rritje e nje numri te konsiderueshem vizitoresh ka shtuar kerkesen per apartamente pushimi.

Qyteti i Sarandes, i quajtur ndryshe qyteti me diell, i cili karakterizohet nga 290 dite me diell,me temperatura relativisht nga me te lartat ne rajon. Kjo u jep mundesine pushuesve te planifikojne pushimet e tyre sa me ekonomike, d.th.m qe mund te pushojne edhe gjate muajve te tjere si p.sh. Maj, Qershor, Shtator, te cilet karakterizohen nga oferta mjaft ekonomike.

 

Kontaktet

00355694801295

0035585225110

00355672930980

http://sarandainvestproperty.com

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Facebook: sarandainvestproperty

Skype:sarandainvestproperty

Additional Info

 • Destination: Saranda
 • Accommodation Type: Apartamente
 • Property Code: K0015

Leave a message

Make sure you enter the (*) required information where indicated.

View availability and Price

Search for Holiday Accommodation

Destination
 
Accommodation Type
 

Search for Propertyes

Latest Properties

 • Land are for sale in Saranda Albania Borshi Land are for sale in Saranda Albania Borshi
  Land are for sale in Saranda Albania Borshi Code: A0022 Neighborhood: Borshi…
  Read more...
 • Apartament me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0015 Apartament me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0015
  Apartament me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0015 Qyteti: Sarande Lagja…
  Read more...
 • Reservations Apartments-Rooms for Rent-Ksamil Code: D0011 Reservations Apartments-Rooms for Rent-Ksamil Code: D0011
  Reservations Apartments-Rooms for Rent-Ksamil Code: D0011 00355694801295 00355672930980 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This…
  Read more...

Loan Calculator

Channge values on the fields to calculate your Loan Rate.

Monthly Rate (€)
You are here:   KryeHOLIDAY BOOKINGApartmentsApartament me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0015