Rezervime Dhoma me Qera -Vila - Ksamil
Kodi: D0009
Cel:  +355694801295 
         +355672930980
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:10dhoma

Dhomat  janë me krevate dopjo plus 1krevate tek,  plus 1 krevat portativ (kapaciteti 3-4 veta).

 

Pershkrimi:

Largesia nga deti 200meter linear.

Dhomat jane te pajisura me:

Kuzhine (mundesi gatimi)

Televizor

Air condicioned

Internet wireles

Frigorifer

Parkim i garantuar

Ofron mundesi per pjekje me zgare (grill)

Objekti i rrethuar dhe i siguruar

Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve

Largesia nga qyteti i Sarandes 14km.

Largesia nga qyteti antik i BUTRINTI 3km

 

Periudha dhe Tarifat per dhoma

01/5-31/06

01/07-31/07

01/08-31/08

01/09-30/10

15-20€

25€

25-30€

15-20€

Politika Anullimit

Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Me pervojen disavjecare,lidhur me nevojat qe kan pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me

qellimin per tua bere pushimet same te vecanta,ju garantojme se ne keto amjente do te ndiheni si ne

shtepin tuaj.

Rreth Ksamilit

Ne nje vije bregdetare shume afer mund te frekuentohen plazhe te paster dhe me rere te holle si: Pema e thate, Pasqyrat, Gjiri i Manastirit e shume plazhe te bukur te tjere ne zonen e Ksamilit. Mes ketyre resorteve te natyres ndodhet qyteti antik i Butrintit. Eksplorimi i ketij qyteti antik do t’i beje pushimet tuaja nga me te paharrueshmet, sigurisht duke mos harruar edhe qendra te rendesishme si: Manastiri i 40-Shenjtoreve, Kalaja e Lekuresit, Qytetiti antik Fenikas (Finiqi i sotem), Syri i Kalter e shume qendra te tjera qe ju mund te vizitoni.

Krahas mikpritjes qe i karakterizon banoret e kesaj zone, ketu do te gjeni cilesi - freski ne gatimet karakteristike kryesisht ne prodhimet e detit te shoqeruara nga cmime nga me te uletat ne rajon.

Fauna mjaft e pasur me nje kategori peshqish te shumellojte, do t'iu jape mundesine te shijoni edhe sportin e peshkimit.

Per me shume mundesi zgjedhje mes ofertave qe ne ju afrojme shfletoni website tone

WWW.SARANDAINVESTPROPERTY.COM ne kategorin REZERVONI PUSHIMET.

Ju sigurojme se mes 2000 dhomave qe ne kemi perzgjedhur afrojme cmimet me ekonomike

ne treg qe ju te gjeni oferten qe ju pershtatet.

JU SIGUROJME SE DO TE ZBULONI DHE EKSPLORONI NJE DESTINACION TE RI TURISTIK NE RIVIEREN SHQIPTARE.

Ju mirpresim te na kontaktoni FALEMINDERIT.

 

Дополнительная информация

 • Destinacioni: Ksamil
 • Lloji Akomodimit: Apartamente
 • Kodi Prones: D0009

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Shiko Disponibilitetin dhe Cmimin

Kerko Nje shtepi Pushimi

Destinacioni
 
Lloji Akomodimit
 

ПОИСК НЕДВИЖИМОСТИ

Pronat e Fundit

 • Vile per Shitje ne Tirane Shqiperi Vile per Shitje ne Tirane Shqiperi
  Vile per Shitje ne Tirane  Shqiperi Kodi: E0005 Cmimi: 259.000€ Siperfaqja Truall…
  Подробнее ...
 • Truall per Shitje ne Sarande Kodi: A0010 Truall per Shitje ne Sarande Kodi: A0010
  Truall per Shitje ne Sarande Kodi: A0010 Lagja: Kodrat e qytetit nr.1…
  Подробнее ...
 • Apartament - Suite per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0023 Apartament - Suite per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0023
  Apartament - Suite per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0023 00355694801295 00355672930980 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Подробнее ...

КРЕДИТНЫЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Пожалуйста, заполните поля ниже, чтобы рассчитать размер ежемесячного платежа

сумма ежемесячного платежа (€)
You are here:   Kryeпраздник бронированиеDhomaD0009-Dhoma-me-qira-rezervime-Ksamil