Apartament  per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0081

Siperfaqja totale e apartamentit   74 m/2

Ky apartament ndodhet  ne katin :   2 (dy)  banim

Cmimi:48 500 €    (i diskutueshem)  10% mundesi zbritje te cmimit aktual.

Dokumentacioni: Ky  apartament  disponon  dokumentacion te regullte .

Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

Karakteristikat e Apartamentit

Apartamenti perbehet  nga  1 (nje ) dhom gjumi + 1(nje )dhome Sallon-guzhine + 1 (nje ) tualet + 1( nje) ballkon 

Pozicioni i apartamentit jug - lindje .  

Avantazhet e ketij apartamenti

Apartamenti  ndodhet 50 m nga deti dhe prane disa plazheve me rere te holle dhe uje te kristalte .

Ashensor dhe parkim i disponueshem

Largesia nga qendra e qytetit vetem 5 minuta . 

Kontaktet

00355694801295

www.sarandainvestproperty.com

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Дополнительная информация

 • Kodi: B0081
 • Rruga: Sarande-Ksamil
 • Qyteti: Sarande
 • Kontakt:

  Mob: 0694801295  email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 • Siperfaqja: 74 m/2
 • Lloji i Prones: Apartament
 • Cmimi: 48 500 Euro
Saranda Invest Property

Adresa: Rruga Studenti Sarande, Vlore SHQIPERI
Mob: 0694801295

Email: info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com

Похожие материалы (по тегу)

 • Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0080
  Apartament  per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0080

  Siperfaqja totale e apartamentit   65m/2

  Ky apartament ndodhet  ne katin :   4  (kater)  banim

  Cmimi:52000 €    (i diskutueshem)  10% mundesi zbritje te cmimit aktual.

  Dokumentacioni: Ky  apartament  disponon  dokumentacion te regullte .

  Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

  Karakteristikat e Apartamentit

  Apartamenti perbehet  nga  1 (nje ) dhom gjumi + 1(nje )dhome Sallon-guzhine + 1 (nje ) tualet + 1( nje) ballkon 

  Pronarit qe do te perzgjedhi kete apartament do ti krijohet mundesia e perzgjedhjes te cilesis dhe llojshmeris ( pllaka, hidro -sanitare,dyer te brendshme)

  Pozicioni i apartamentit jug - lindje .  

  Avantazhet e ketij apartamenti

  Apartamenti  ndodhet 100 nga deti dhe prane disa plazheve me rere te holle dhe uje te kristalte .

  Ashensor dhe parkim i disponueshem

  Largesia nga qendra e qytetit vetem 5 minuta . 

  Kontaktet

  00355694801295

  www.sarandainvestproperty.com

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 • Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0079

   Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0079

  Siperfaqja totale e apartamentit   90 m/2

  Ky apartament ndodhet  ne katin :   4  (kater)  banim

  Cmimi:65000 €    (i diskutueshem)  10% mundesi zbritje te cmimit aktual.

  Dokumentacioni: Ky  apartament  disponon  dokumentacion te regullte .

  Kjo prone administrohet nga: Saranda Invest Property Agjenci 

  Karakteristikat e Apartamentit

  Apartamenti perbehet  nga  2 (dy ) dhoma  gjumi + 1(nje )dhome Sallon-guzhine + 1 (nje ) tualete + 1( nje) ballkon 

  Pronarit qe do te perzgjedhi kete apartament do ti krijohet mundesia e perzgjedhjes te cilesis dhe llojshmeris ( pllaka, hidro -sanitare,dyer te brendshme)

  Pozicioni i apartamentit jug - lindje .  

  Avantazhet e ketij apartamenti

  Apartamenti  ndodhet 100 nga deti dhe prane disa plazheve me rere te holle dhe uje te kristalte .

  Ashensor dhe parkim i disponueshem

  Largesia nga qendra e qytetit vetem 5 minuta .

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ПОИСК НЕДВИЖИМОСТИ

Pronat e Fundit

 • Apartament 1+1 per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0027 Apartament 1+1 per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0027
  Apartament 1+1 per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0027 00355694801295 00355672930980 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Подробнее ...
 • Apartament me qera per pushime ne Sarande - Shqiperi (K0026) Apartament me qera per pushime ne Sarande - Shqiperi (K0026)
  Apartament me qera per pushime ne Sarande - Shqiperi (K0026) Qyteti: Sarande…
  Подробнее ...
 • Apartament me qera per pushime ne Ksamil (Sarande) (K0030) Apartament me qera per pushime ne Ksamil (Sarande) (K0030)
  Apartament me qera per pushime ne  Ksamil (Sarande) (K0030) Qyte: Ksamil -…
  Подробнее ...

КРЕДИТНЫЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Пожалуйста, заполните поля ниже, чтобы рассчитать размер ежемесячного платежа

сумма ежемесячного платежа (€)
You are here:   KryeRezidencialeApartamentApartament per shitje ne Sarande Shqiperi Kodi B0081